Yaşam

İhanetle sarsılan ünlü şarkıcı Shakira İspanya’dan ayrıldı! İşte yerleştiği şehir

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Şakira Pique’den sonra yeni bir ilişkiye başladı. Hatta ünlü şarkıcı bu aşk için iki oğluyla birlikte Miami’ye taşındı.

İSPANYA’DAN YAKLAŞTIĞINI SÖYLEDİ

Yabancı basında yer alan haberlere göre, Şakira Sonra geldi. şehirde gizemli bir adamla çıkmaya başladı. Ek olarak, Şakira Yakınlarına ve yaşlı anne babasına bakan sağlık görevlilerine hafta sonuna kadar İspanya’dan ayrılacağını söylediği belirtildi. Katalan gazetesi El Periodico’nun müdavimi Shakira hakkında haberlerFilmi yapan iki gazeteciden biri olan Laura Fa, ünlü şarkıcının 1 Nisan itibarıyla İspanya’dan ayrılacağını söyledi.

ANNE VE BABALAR İÇİN ERTELENMİŞ TAŞINMA

Laura Fa da Shakira’nın aslında bu taşınma sürecini çok daha önce yapmak istediğini ancak anne ve babasının sağlık sorunları nedeniyle planlarını ertelediğini belirtti.

MÜŞTERİ İLE İLGİLİ ANLAŞMALAR

Birlikte geçirdikleri 11 yılın ardından Mayıs ayında ayrılan Shakira ve Pique, Kasım ayında avukatlarıyla yaptıkları 12 saatlik görüşmenin ardından çocukların velayeti konusunda anlaşmaya varabilmişti. Anlaşma kapsamında emekli futbolcu Pique, tatilini çocuklarıyla geçirecek.

HEM SEVGİ HEM YAKIN ORTAM

Shakira’nın Miami’ye taşınmak isteme sebebi yeni bir aşk olarak gösterilse de müzisyenin birçok arkadaşı ve akrabası da şehirde yaşıyor. Ayrıca Miami’de 14 milyon sterlinlik bir malikaneye sahip.

İLİŞKİSİ DEVAM EDER

Barcelona’nın eski savunma oyuncusu Gerard Pique ise ayrılık öncesi basına yansıyan aldatma haberleriyle dikkatleri üzerine çekti. O zamandan beri Pique, 24 yaşındaki Clara Chia ile iletişim halinde kaldı.

ESKİ AŞKINI ŞARKI İLE GERÇEKLEŞTİRDİ

Shakira ve Pique’nin ayrılık haberi dergi Gündeme bomba gibi düşmesinin bir diğer nedeni de ikilinin birbirlerine göndermeler yapmasıydı. Shakira, zehirli sözlerle yeni şarkısıyla Pique’yi hedef aldı ve Pique, katıldığı bir yayında Shakira’nın müzikal sözlerine atıfta bulunarak karşılık verdi.

Kaynak: Dergi / Dergi

kagizman-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu